Licensed to Natacion Fernando Delgado                     HY-TEK's Meet Manager
                           II Mini Meet - 23/06/2012                           
                                    Results                                    
 
Girls 7-8 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lizanne, Blanca            8 STANA                            41.29  
  2 Orellana, Katherine        8 CDM-2                            48.70  
  3 Guerrero, Stefany          8 AQINF                            50.05  
  4 Bonilla, Isabel            7 ACSW                             51.58  
 
Girls 7-8 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lizanne, Blanca            8 STANA                          1:32.02  
  2 Bonilla, Isabel            7 ACSW                           1:53.26  
  3 Orellana, Katherine        8 CDM-2                          1:55.40  
 
Girls 7-8 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lizanne, Blanca            8 STANA                            48.75  
  2 Bonilla, Isabel            7 ACSW                             58.95  
  3 Orellana, Katherine        8 CDM-2                          1:03.46  
  4 Guerrero, Stefany          8 AQINF                          1:09.32  
 
Girls 7-8 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lizanne, Blanca            8 STANA                            58.73  
  2 Bonilla, Isabel            7 ACSW                             58.80  
  3 Orellana, Katherine        8 CDM-2                          1:09.88  
  4 Guerrero, Stefany          8 AQINF                          1:13.52  
 
Girls 7-8 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lizanne, Blanca            8 STANA                            48.82  
  2 Bonilla, Isabel            7 ACSW                             57.17  
  3 Orellana, Katherine        8 CDM-2                          1:10.16  
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Campos, Camila             9 SCHW                             34.46  
  2 Sandoval, Valerya          9 AQINF                            35.91  
  3 Portillo, Fátima           9 AQINF                            36.09  
  4 Cea, Katherine             9 AQINF                            38.80  
  5 Saravia, Maris Andrea      9 AQINF                            39.35  
  6 Valle, Evelyn              9 AQINF                            40.13  
  7 Rodriguez, Jennifer        9 PEZSR                            41.68  
  8 Perez, Ashley              9 BFISH                            42.53  
  9 Ordoñez, Celeste           9 PEZSR                            45.96  
 10 Bonilla, Mireya            9 ACSW                             49.97  
 11 Ayala, Alisson Stephanie   9 PEZSR                            51.81  
 12 Urrutia, Valeria           9 STANA                            52.23  
 13 Ramírez, Erika             9 PEZSR                            54.62  
 14 Martinez, Tania            9 ELPOV                          1:01.60  
 
Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Campos, Camila             9 SCHW                           1:16.26  
  2 Sandoval, Valerya          9 AQINF                          1:24.11  
  3 Portillo, Fátima           9 AQINF                          1:25.04  
  4 Cea, Katherine             9 AQINF                          1:28.97  
  5 Saravia, Maris Andrea      9 AQINF                          1:32.97  
  6 Valle, Evelyn              9 AQINF                          1:36.31  
  7 Rodriguez, Jennifer        9 PEZSR                          1:39.23  
  8 Perez, Ashley              9 BFISH                          1:39.46  
  9 Ordoñez, Celeste           9 PEZSR                          1:56.69  
 10 Bonilla, Mireya            9 ACSW                           1:57.75  
 11 Urrutia, Valeria           9 STANA                          2:08.10  
 12 Ramírez, Erika             9 PEZSR                          2:16.70  
 13 Martinez, Tania            9 ELPOV                          2:21.99  
 14 Ayala, Alisson Stephanie   9 PEZSR                          2:23.28  
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Campos, Camila             9 SCHW                             41.68  
  2 Cea, Katherine             9 AQINF                            47.10  
  3 Sandoval, Valerya          9 AQINF                            48.31  
  4 Portillo, Fátima           9 AQINF                            49.21  
  5 Saravia, Maris Andrea      9 AQINF                            49.73  
  6 Rodriguez, Jennifer        9 PEZSR                            51.75  
  7 Valle, Evelyn              9 AQINF                            51.94  
  8 Perez, Ashley              9 BFISH                            52.00  
  9 Bonilla, Mireya            9 ACSW                             53.53  
 10 Ordoñez, Celeste           9 PEZSR                            59.60  
 11 Ramírez, Erika             9 PEZSR                          1:06.59  
 12 Urrutia, Valeria           9 STANA                          1:08.02  
 13 Ayala, Alisson Stephanie   9 PEZSR                          1:11.16  
 14 Martinez, Tania            9 ELPOV                          1:27.36  
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Campos, Camila             9 SCHW                             44.13  
  2 Rodriguez, Jennifer        9 PEZSR                            51.60  
  3 Sandoval, Valerya          9 AQINF                            54.17  
  4 Portillo, Fátima           9 AQINF                            56.48  
  5 Bonilla, Mireya            9 ACSW                             57.66  
  6 Valle, Evelyn              9 AQINF                            57.81  
  7 Cea, Katherine             9 AQINF                            59.05  
  8 Ordoñez, Celeste           9 PEZSR                          1:03.49  
  9 Perez, Ashley              9 BFISH                          1:05.48  
 10 Urrutia, Valeria           9 STANA                          1:07.50  
 11 Ayala, Alisson Stephanie   9 PEZSR                          1:19.33  
 -- Martinez, Tania            9 ELPOV                               DQ  
 -- Saravia, Maris Andrea      9 AQINF                               DQ  
 -- Ramírez, Erika             9 PEZSR                               DQ  
 
Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Campos, Camila             9 SCHW                             38.78  
  2 Portillo, Fátima           9 AQINF                            43.81  
  3 Sandoval, Valerya          9 AQINF                            44.25  
  4 Saravia, Maris Andrea      9 AQINF                            46.01  
  5 Cea, Katherine             9 AQINF                            51.41  
  6 Rodriguez, Jennifer        9 PEZSR                            53.16  
  7 Valle, Evelyn              9 AQINF                            54.09  
  8 Bonilla, Mireya            9 ACSW                             54.35  
  9 Perez, Ashley              9 BFISH                          1:00.05  
 10 Ordoñez, Celeste           9 PEZSR                          1:04.03  
 11 Urrutia, Valeria           9 STANA                          1:09.79  
 12 Ramírez, Erika             9 PEZSR                          1:22.62  
 -- Martinez, Tania            9 ELPOV                               DQ  
 
Girls 9 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Campos, Camila             9 SCHW                           3:08.89  
  2 Sandoval, Valerya          9 AQINF                          3:29.20  
  3 Saravia, Maris Andrea      9 AQINF                          3:29.69  
  4 Valle, Evelyn              9 AQINF                          3:55.82  
  5 Rodriguez, Jennifer        9 PEZSR                          3:59.98  
  6 Bonilla, Mireya            9 ACSW                           4:11.58  
  7 Ordoñez, Celeste           9 PEZSR                          4:25.55  
 -- Perez, Ashley              9 BFISH                               DQ  
 -- Portillo, Fátima           9 AQINF                               DQ  
 -- Cea, Katherine             9 AQINF                               DQ  
 
Girls 9 Year Olds 200 LC Meter Relevo Libre Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Aquatica Infantil  'A'                                 2:40.85  
  2 Club Pez Sierra  'A'                                        3:26.68  
 
Girls 9 Year Olds 200 LC Meter Relevo Combinado Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Aquatica Infantil  'A'                                 3:20.19  
  2 Club Pez Sierra  'A'                                        4:10.56  
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Funes, Elisa              10 CDM-2                            33.22  
  2 Magaña, Eunice            10 STANA                            35.77  
  3 Alemán, Alejandra         10 CDM-2                            36.37  
  4 Molina, Ariana            10 CDM-2                            36.42  
  5 Ayala, Liliana            10 AQINF                            36.89  
  6 Zetaeng, Dojemir          10 AQLIB                            39.29  
  7 García, Vanessa           10 BFISH                            39.59  
  8 Sánchez, Raquel           10 IND                              40.39  
  9 Aguilar, Nathalie         10 AQINF                            40.66  
 10 Beraud, Sophia            10 IND                              42.76  
 11 Alvarado, Cori            10 AQINF                            45.35  
 
Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Funes, Elisa              10 CDM-2                          1:14.83  
  2 Magaña, Eunice            10 STANA                          1:19.39  
  3 Ayala, Liliana            10 AQINF                          1:21.79  
  4 Alemán, Alejandra         10 CDM-2                          1:22.19  
  5 Molina, Ariana            10 CDM-2                          1:26.28  
  6 Sánchez, Raquel           10 IND                            1:33.18  
  7 Aguilar, Nathalie         10 AQINF                          1:33.70  
  8 García, Vanessa           10 BFISH                          1:34.61  
  9 Zetaeng, Dojemir          10 AQLIB                          1:35.49  
 10 Beraud, Sophia            10 IND                            1:43.59  
 11 Alvarado, Cori            10 AQINF                          1:47.50  
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Funes, Elisa              10 CDM-2                            40.86  
  2 Alemán, Alejandra         10 CDM-2                            43.75  
  3 Molina, Ariana            10 CDM-2                            46.15  
  4 Magaña, Eunice            10 STANA                            46.47  
  5 Ayala, Liliana            10 AQINF                            47.18  
  6 Beraud, Sophia            10 IND                              52.29  
  7 Zetaeng, Dojemir          10 AQLIB                            53.10  
  8 Sánchez, Raquel           10 IND                              53.28  
  9 Aguilar, Nathalie         10 AQINF                            53.58  
 10 García, Vanessa           10 BFISH                            55.15  
 11 Alvarado, Cori            10 AQINF                          1:06.55  
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Funes, Elisa              10 CDM-2                            46.16  
  2 Molina, Ariana            10 CDM-2                            47.12  
  3 Magaña, Eunice            10 STANA                            48.24  
  4 Ayala, Liliana            10 AQINF                            51.82  
  5 Alemán, Alejandra         10 CDM-2                            53.69  
  6 Beraud, Sophia            10 IND                              55.39  
  7 Zetaeng, Dojemir          10 AQLIB                            55.61  
  8 García, Vanessa           10 BFISH                            58.16  
  9 Sánchez, Raquel           10 IND                            1:00.58  
 10 Aguilar, Nathalie         10 AQINF                          1:00.82  
 11 Alvarado, Cori            10 AQINF                          1:06.81  
 
Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Magaña, Eunice            10 STANA                            40.12  
  2 Funes, Elisa              10 CDM-2                            40.13  
  3 Molina, Ariana            10 CDM-2                            41.63  
  4 Alemán, Alejandra         10 CDM-2                            42.54  
  5 Sánchez, Raquel           10 IND                              48.11  
  6 Zetaeng, Dojemir          10 AQLIB                            51.51  
  7 García, Vanessa           10 BFISH                            57.08  
  8 Aguilar, Nathalie         10 AQINF                          1:00.99  
  9 Alvarado, Cori            10 AQINF                          1:08.79  
 -- Ayala, Liliana            10 AQINF                               DQ  
 
Girls 10 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Funes, Elisa              10 CDM-2                          3:08.51  
  2 Magaña, Eunice            10 STANA                          3:17.89  
  3 Molina, Ariana            10 CDM-2                          3:18.57  
  4 Alemán, Alejandra         10 CDM-2                          3:20.80  
  5 Ayala, Liliana            10 AQINF                          3:33.31  
  6 Sánchez, Raquel           10 IND                            3:52.11  
  7 Zetaeng, Dojemir          10 AQLIB                          3:56.62  
 -- Aguilar, Nathalie         10 AQINF                               DQ  
 -- García, Vanessa           10 BFISH                               DQ  
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flamenco, Daniella        11 AQLIB                            31.09  
  2 Martinez, Leslie          11 CDM-2                            31.81  
  3 Flamenco, Pamela          11 AQLIB                            32.69  
  4 Cisneros, Cristina        11 PEZSR                            33.92  
  5 Cordova, Lilian           11 AQINF                            34.89  
  6 Martinez, Sarai           11 IND                              35.75  
  7 Echeverria, Ivania        11 BFISH                            36.19  
  8 Galvan, Jennifer          11 BFISH                            36.81  
  9 Gúzman, Mariela           11 STANA                            52.27  
 
Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Leslie          11 CDM-2                          1:09.79  
  2 Flamenco, Daniella        11 AQLIB                          1:11.22  
  3 Flamenco, Pamela          11 AQLIB                          1:12.70  
  4 Martinez, Sarai           11 IND                            1:19.29  
  5 Cordova, Lilian           11 AQINF                          1:19.42  
  6 Galvan, Jennifer          11 BFISH                          1:28.92  
  7 Echeverria, Ivania        11 BFISH                          1:29.36  
  8 Gúzman, Mariela           11 STANA                          2:01.63  
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Leslie          11 CDM-2                            37.44  
  2 Flamenco, Daniella        11 AQLIB                            40.21  
  3 Flamenco, Pamela          11 AQLIB                            40.41  
  4 Cordova, Lilian           11 AQINF                            42.14  
  5 Cisneros, Cristina        11 PEZSR                            42.51  
  6 Martinez, Sarai           11 IND                              45.85  
  7 Galvan, Jennifer          11 BFISH                            46.71  
  8 Echeverria, Ivania        11 BFISH                            49.71  
  9 Gúzman, Mariela           11 STANA                          1:00.26  
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Leslie          11 CDM-2                            41.80  
  2 Flamenco, Pamela          11 AQLIB                            43.65  
  3 Flamenco, Daniella        11 AQLIB                            44.76  
  4 Cisneros, Cristina        11 PEZSR                            47.12  
  5 Echeverria, Ivania        11 BFISH                            49.90  
  6 Martinez, Sarai           11 IND                              51.04  
  7 Galvan, Jennifer          11 BFISH                            51.89  
  8 Cordova, Lilian           11 AQINF                            53.66  
  9 Gúzman, Mariela           11 STANA                          1:03.18  
 
Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Leslie          11 CDM-2                            35.58  
  2 Flamenco, Daniella        11 AQLIB                            37.61  
  3 Flamenco, Pamela          11 AQLIB                            37.85  
  4 Cisneros, Cristina        11 PEZSR                            39.62  
  5 Cordova, Lilian           11 AQINF                            41.73  
  6 Martinez, Sarai           11 IND                              42.50  
  7 Galvan, Jennifer          11 BFISH                            43.56  
  8 Echeverria, Ivania        11 BFISH                            46.10  
  9 Gúzman, Mariela           11 STANA                          1:01.22  
 
Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Leslie          11 CDM-2                          2:55.13  
  2 Flamenco, Daniella        11 AQLIB                          3:02.48  
  3 Flamenco, Pamela          11 AQLIB                          3:07.51  
  4 Cisneros, Cristina        11 PEZSR                          3:11.57  
  5 Martinez, Sarai           11 IND                            3:13.84  
  6 Cordova, Lilian           11 AQINF                          3:15.34  
  7 Galvan, Jennifer          11 BFISH                          3:44.69  
  8 Echeverria, Ivania        11 BFISH                          3:48.80  
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Celina           12 CDM-2                            29.33  
  2 Sánchez, Nadia Valeria    12 AQINF                            30.08  
  3 López, Katherine          12 AQINF                            31.27  
  4 Solorzano, Krissia        12 AQINF                            31.36  
  5 Peñate, Fátima            12 PEZSR                            32.76  
  6 Vásquez, Andrea           12 AQINF                            33.13  
  7 Parada, Marcela           12 STANA                            34.23  
  8 Orellana, Paola Abigail   12 BFISH                            34.82  
  9 Benitez, Natalia          12 STANA                            35.07  
 10 Marticorena, Iliana       12 CDM-2                            35.18  
 11 Orellana, Andrea          12 CDM-2                            35.43  
 12 Barrientos, Andrea        12 AQLIB                            35.73  
 13 Cruz, Sara                12 PEZSR                            37.61  
 14 Rivas Quintanilla, Andre  12 CDM-2                            37.73  
 15 Cartagena, Andrea         12 AQLIB                            38.07  
 16 Ramírez, María José       12 AQLIB                            38.57  
 17 Ayala, Katherine Melissa  12 PEZSR                            54.33  
 
Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Celina           12 CDM-2                          1:05.59  
  2 Sánchez, Nadia Valeria    12 AQINF                          1:07.57  
  3 López, Katherine          12 AQINF                          1:08.64  
  4 Solorzano, Krissia        12 AQINF                          1:10.13  
  5 Peñate, Fátima            12 PEZSR                          1:14.64  
  6 Vásquez, Andrea           12 AQINF                          1:15.45  
  7 Parada, Marcela           12 STANA                          1:21.32  
  8 Benitez, Natalia          12 STANA                          1:23.52  
  9 Orellana, Paola Abigail   12 BFISH                          1:23.63  
 10 Orellana, Andrea          12 CDM-2                          1:25.36  
 11 Cruz, Sara                12 PEZSR                          1:25.42  
 12 Ramírez, María José       12 AQLIB                          1:26.15  
 13 Cartagena, Andrea         12 AQLIB                          1:31.66  
 14 Ayala, Katherine Melissa  12 PEZSR                          2:12.05  
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Celina           12 CDM-2                            34.18  
  2 López, Katherine          12 AQINF                            35.88  
  3 Peñate, Fátima            12 PEZSR                            36.67  
  4 Sánchez, Nadia Valeria    12 AQINF                            38.81  
  5 Solorzano, Krissia        12 AQINF                            39.85  
  6 Vásquez, Andrea           12 AQINF                            41.09  
  7 Benitez, Natalia          12 STANA                            42.57  
  8 Cartagena, Andrea         12 AQLIB                            42.91  
  9 Barrientos, Andrea        12 AQLIB                            43.59  
 10 Orellana, Paola Abigail   12 BFISH                            45.24  
 11 Parada, Marcela           12 STANA                            45.97  
 12 Cruz, Sara                12 PEZSR                            46.76  
 13 Ramírez, María José       12 AQLIB                            48.55  
 14 Rivas Quintanilla, Andre  12 CDM-2                            48.83  
 15 Ayala, Katherine Melissa  12 PEZSR                          1:05.31  
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Celina           12 CDM-2                            40.07  
  2 López, Katherine          12 AQINF                            41.56  
  3 Peñate, Fátima            12 PEZSR                            44.78  
  4 Vásquez, Andrea           12 AQINF                            45.25  
  5 Ramírez, María José       12 AQLIB                            45.35  
  6 Marticorena, Iliana       12 CDM-2                            46.33  
  7 Sánchez, Nadia Valeria    12 AQINF                            47.80  
  8 Parada, Marcela           12 STANA                            48.12  
  9 Orellana, Andrea          12 CDM-2                            48.21  
 10 Solorzano, Krissia        12 AQINF                            48.45  
 11 Orellana, Paola Abigail   12 BFISH                            49.72  
 12 Rivas Quintanilla, Andre  12 CDM-2                            50.85  
 13 Benitez, Natalia          12 STANA                            51.37  
 14 Cruz, Sara                12 PEZSR                            51.40  
 15 Cartagena, Andrea         12 AQLIB                            52.19  
 16 Barrientos, Andrea        12 AQLIB                            53.87  
 -- Ayala, Katherine Melissa  12 PEZSR                               DQ  
 
Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Celina           12 CDM-2                            33.16  
  2 Sánchez, Nadia Valeria    12 AQINF                            34.85  
  3 Solorzano, Krissia        12 AQINF                            34.91  
  4 López, Katherine          12 AQINF                            35.32  
  5 Peñate, Fátima            12 PEZSR                            37.10  
  6 Vásquez, Andrea           12 AQINF                            37.75  
  7 Marticorena, Iliana       12 CDM-2                            37.85  
  8 Benitez, Natalia          12 STANA                            39.64  
  9 Orellana, Paola Abigail   12 BFISH                            41.13  
 10 Orellana, Andrea          12 CDM-2                            42.73  
 11 Parada, Marcela           12 STANA                            43.68  
 12 Cartagena, Andrea         12 AQLIB                            45.41  
 13 Cruz, Sara                12 PEZSR                            46.22  
 14 Ramírez, María José       12 AQLIB                            47.54  
 15 Rivas Quintanilla, Andre  12 CDM-2                            49.84  
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Celina           12 CDM-2                          2:40.85  
  2 López, Katherine          12 AQINF                          2:51.71  
  3 Sánchez, Nadia Valeria    12 AQINF                          2:53.64  
  4 Peñate, Fátima            12 PEZSR                          2:53.99  
  5 Solorzano, Krissia        12 AQINF                          2:55.00  
  6 Vásquez, Andrea           12 AQINF                          2:58.86  
  7 Benitez, Natalia          12 STANA                          3:10.60  
  8 Parada, Marcela           12 STANA                          3:21.84  
  9 Orellana, Paola Abigail   12 BFISH                          3:23.02  
 10 Ramírez, María José       12 AQLIB                          3:30.36  
 11 Cartagena, Andrea         12 AQLIB                          3:36.89  
 12 Cruz, Sara                12 PEZSR                          3:42.23  
 -- Barrientos, Andrea        12 AQLIB                               DQ  
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Relevo Libre Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Aquatica Infantil  'A'                                 2:11.87  
  2 Club Deportivo Merliot Dos  'A'                             2:19.51  
  3 Club Pez Sierra  'A'                                        3:00.49  
 
Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Relevo Combinado Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Aquatica Infantil  'A'                                 2:31.19  
  2 Club Deportivo Merliot Dos  'A'                             2:38.01  
  3 Club Pez Sierra  'A'                                        3:30.43  
 
Boys 7-8 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pineda, Willian            8 PEZSR                            38.78  
  2 Letona, Jonathan           8 BFISH                            41.36  
  3 Funes, Tulio               8 CDM-2                            42.92  
  4 Bonilla, Roberto           7 ACSW                             44.27  
  5 Aguilar, David             7 AQLIB                            44.34  
  6 Farfán, Luis               8 PEZSR                            45.81  
  7 Ortiz, Gustavo Andres      8 PEZSR                            47.08  
  8 Osterude, Alexander        8 IND                              48.37  
  9 Castro, Oscar Alejandro    7 PEZSR                            53.98  
 10 Urrutia, Jaime             7 PEZSR                            55.58  
 11 Beraud, Tomas              8 IND                              55.82  
 12 Martinez, Anthony          8 BFISH                            56.31  
 13 Martinez, Ricardo          8 BFISH                          1:01.12  
 
Boys 7-8 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pineda, Willian            8 PEZSR                          1:30.72  
  2 Funes, Tulio               8 CDM-2                          1:34.73  
  3 Letona, Jonathan           8 BFISH                          1:36.87  
  4 Aguilar, David             7 AQLIB                          1:41.06  
  5 Farfán, Luis               8 PEZSR                          1:42.05  
  6 Bonilla, Roberto           7 ACSW                           1:47.49  
  7 Castro, Oscar Alejandro    7 PEZSR                          1:55.95  
  8 Osterude, Alexander        8 IND                            1:56.28  
  9 Urrutia, Jaime             7 PEZSR                          2:06.59  
 10 Martinez, Anthony          8 BFISH                          2:15.18  
 11 Beraud, Tomas              8 IND                            2:20.32  
 12 Martinez, Ricardo          8 BFISH                          2:24.54  
 
Boys 7-8 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pineda, Willian            8 PEZSR                            46.82  
  2 Letona, Jonathan           8 BFISH                            49.93  
  3 Aguilar, David             7 AQLIB                            50.33  
  4 Bonilla, Roberto           7 ACSW                             50.78  
  5 Funes, Tulio               8 CDM-2                            53.97  
  6 Farfán, Luis               8 PEZSR                            55.27  
  7 Osterude, Alexander        8 IND                            1:01.16  
  8 Urrutia, Jaime             7 PEZSR                          1:03.83  
  9 Castro, Oscar Alejandro    7 PEZSR                          1:07.07  
 10 Beraud, Tomas              8 IND                            1:15.29  
 11 Martinez, Anthony          8 BFISH                          1:15.99  
 12 Martinez, Ricardo          8 BFISH                          1:16.34  
 
Boys 7-8 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bonilla, Roberto           7 ACSW                             56.80  
  2 Pineda, Willian            8 PEZSR                            57.82  
  3 Aguilar, David             7 AQLIB                          1:01.09  
  4 Ortiz, Gustavo Andres      8 PEZSR                          1:03.94  
  5 Letona, Jonathan           8 BFISH                          1:04.12  
  6 Funes, Tulio               8 CDM-2                          1:04.75  
  7 Beraud, Tomas              8 IND                            1:08.77  
  8 Farfán, Luis               8 PEZSR                          1:12.31  
  9 Osterude, Alexander        8 IND                            1:14.45  
 10 Castro, Oscar Alejandro    7 PEZSR                          1:21.95  
 11 Martinez, Ricardo          8 BFISH                          1:29.17  
 12 Martinez, Anthony          8 BFISH                          1:44.86  
 -- Urrutia, Jaime             7 PEZSR                               DQ  
 
Boys 7-8 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pineda, Willian            8 PEZSR                            46.90  
  2 Letona, Jonathan           8 BFISH                            48.61  
  3 Bonilla, Roberto           7 ACSW                             51.19  
  4 Aguilar, David             7 AQLIB                            54.19  
  5 Funes, Tulio               8 CDM-2                            58.68  
  6 Farfán, Luis               8 PEZSR                          1:04.14  
  7 Castro, Oscar Alejandro    7 PEZSR                          1:15.93  
  8 Osterude, Alexander        8 IND                            1:16.89  
  9 Martinez, Ricardo          8 BFISH                          1:20.42  
 10 Urrutia, Jaime             7 PEZSR                          1:21.72  
 -- Martinez, Anthony          8 BFISH                               DQ  
 
Boys 7-8 200 LC Meter Relevo Libre Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Pez Sierra  'A'                                        3:19.09  
 
Boys 7-8 200 LC Meter Relevo Combinado Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Pez Sierra  'A'                                        4:08.27  
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dinarte, Marco             9 AQINF                            34.08  
  2 Montes, Armando            9 AQINF                            34.48  
  3 Montes, Wilfredo           9 AQINF                            36.81  
  4 Farfán, Raúl               9 PEZSR                            39.28  
  5 Ceron, Alex                9 BFISH                            39.96  
  6 Montano, Ariel             9 BFISH                            40.73  
  7 Flores, Daniel             9 PEZSR                            41.49  
  8 Perez, Diego Alexander     9 PEZSR                            46.17  
 
Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dinarte, Marco             9 AQINF                          1:16.54  
  2 Montes, Armando            9 AQINF                          1:20.36  
  3 Montes, Wilfredo           9 AQINF                          1:22.77  
  4 Ceron, Alex                9 BFISH                          1:32.14  
  5 Montano, Ariel             9 BFISH                          1:36.86  
  6 Flores, Daniel             9 PEZSR                          1:38.56  
  7 Farfán, Raúl               9 PEZSR                          1:39.08  
  8 Perez, Diego Alexander     9 PEZSR                          1:50.78  
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Montes, Armando            9 AQINF                            42.55  
  2 Dinarte, Marco             9 AQINF                            44.18  
  3 Montes, Wilfredo           9 AQINF                            45.37  
  4 Ceron, Alex                9 BFISH                            48.74  
  5 Flores, Daniel             9 PEZSR                            51.01  
  6 Montano, Ariel             9 BFISH                            52.32  
  7 Perez, Diego Alexander     9 PEZSR                            52.57  
  8 Farfán, Raúl               9 PEZSR                            53.34  
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Montes, Wilfredo           9 AQINF                            46.11  
  2 Dinarte, Marco             9 AQINF                            47.79  
  3 Montes, Armando            9 AQINF                            50.95  
  4 Montano, Ariel             9 BFISH                            57.00  
  5 Ceron, Alex                9 BFISH                          1:00.09  
  6 Farfán, Raúl               9 PEZSR                          1:00.18  
  7 Flores, Daniel             9 PEZSR                          1:04.77  
  8 Perez, Diego Alexander     9 PEZSR                          1:13.89  
 
Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dinarte, Marco             9 AQINF                            39.58  
  2 Ceron, Alex                9 BFISH                            44.28  
  3 Montes, Armando            9 AQINF                            45.13  
  4 Montes, Wilfredo           9 AQINF                            45.23  
  5 Montano, Ariel             9 BFISH                            53.54  
  6 Farfán, Raúl               9 PEZSR                            54.97  
  7 Perez, Diego Alexander     9 PEZSR                            56.79  
  8 Flores, Daniel             9 PEZSR                          1:00.68  
 
Boys 9 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dinarte, Marco             9 AQINF                          3:09.10  
  2 Montes, Wilfredo           9 AQINF                          3:15.38  
  3 Montes, Armando            9 AQINF                          3:27.55  
  4 Montano, Ariel             9 BFISH                          3:55.94  
  5 Farfán, Raúl               9 PEZSR                          4:00.69  
  6 Perez, Diego Alexander     9 PEZSR                          4:21.48  
 -- Flores, Daniel             9 PEZSR                               DQ  
 -- Ceron, Alex                9 BFISH                               DQ  
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Segovia, Elias            10 BFISH                            36.19  
  2 Villanueva, Daniel        10 ACSW                             37.20  
  3 Henriquez, Oscar          10 PEZSR                            38.68  
  4 Mayora, Rodrigo           10 IND                              39.53  
  5 Sermeño, Manlio           10 BFISH                            39.77  
  6 Flores, Oscar             10 PEZSR                            42.25  
  7 Barrillas, Fernando       10 IND                              46.97  
 
Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Segovia, Elias            10 BFISH                          1:20.57  
  2 Villanueva, Daniel        10 ACSW                           1:23.58  
  3 Henriquez, Oscar          10 PEZSR                          1:29.59  
  4 Sermeño, Manlio           10 BFISH                          1:37.07  
  5 Mayora, Rodrigo           10 IND                            1:37.85  
  6 Flores, Oscar             10 PEZSR                          1:42.26  
  7 Barrillas, Fernando       10 IND                            1:56.57  
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Segovia, Elias            10 BFISH                            44.90  
  2 Villanueva, Daniel        10 ACSW                             45.57  
  3 Henriquez, Oscar          10 PEZSR                            48.10  
  4 Flores, Oscar             10 PEZSR                            51.39  
  5 Mayora, Rodrigo           10 IND                              55.59  
  6 Sermeño, Manlio           10 BFISH                            57.82  
  7 Barrillas, Fernando       10 IND                            1:05.09  
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Segovia, Elias            10 BFISH                            49.01  
  2 Villanueva, Daniel        10 ACSW                             49.02  
  3 Henriquez, Oscar          10 PEZSR                            54.41  
  4 Mayora, Rodrigo           10 IND                              55.20  
  5 Flores, Oscar             10 PEZSR                            58.47  
  6 Barrillas, Fernando       10 IND                            1:18.07  
 -- Sermeño, Manlio           10 BFISH                               DQ  
 
Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Villanueva, Daniel        10 ACSW                             40.62  
  2 Segovia, Elias            10 BFISH                            43.79  
  3 Henriquez, Oscar          10 PEZSR                            49.74  
  4 Flores, Oscar             10 PEZSR                            58.07  
  5 Mayora, Rodrigo           10 IND                              58.20  
  6 Barrillas, Fernando       10 IND                            1:13.62  
 -- Sermeño, Manlio           10 BFISH                               DQ  
 
Boys 10 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Segovia, Elias            10 BFISH                          3:18.79  
  2 Villanueva, Daniel        10 ACSW                           3:27.60  
  3 Henriquez, Oscar          10 PEZSR                          3:35.09  
  4 Flores, Oscar             10 PEZSR                          4:09.65  
 -- Sermeño, Manlio           10 BFISH                               DQ  
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Granadeño, Aarón          11 AQINF                            33.97  
  2 Rodriguez, Obed           11 AQINF                            34.35  
  3 Meléndez, Stephen         11 ELPOV                            34.76  
  4 Alvarado, Pablo           11 ELPOV                            35.36  
  5 Lemus, Manuel             11 AQINF                            36.05  
  6 Sigaran, Moises           11 PEZSR                            36.37  
  7 Velasquez, José Salvador  11 PEZSR                            37.82  
  8 Sosa, Juan                11 STANA                            38.82  
  9 Pereira, Francisco        11 PEZSR                            47.50  
 10 Rivas, Jorge Ernesto      11 PEZSR                          1:21.59  
 
Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Granadeño, Aarón          11 AQINF                          1:14.47  
  2 Meléndez, Stephen         11 ELPOV                          1:15.93  
  3 Rodriguez, Obed           11 AQINF                          1:17.93  
  4 Lemus, Manuel             11 AQINF                          1:19.83  
  5 Alvarado, Pablo           11 ELPOV                          1:22.13  
  6 Sigaran, Moises           11 PEZSR                          1:25.04  
  7 Velasquez, José Salvador  11 PEZSR                          1:25.91  
  8 Sosa, Juan                11 STANA                          1:32.54  
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Granadeño, Aarón          11 AQINF                            39.01  
  2 Rodriguez, Obed           11 AQINF                            41.68  
  3 Meléndez, Stephen         11 ELPOV                            41.87  
  4 Lemus, Manuel             11 AQINF                            43.60  
  5 Alvarado, Pablo           11 ELPOV                            44.92  
  6 Velasquez, José Salvador  11 PEZSR                            46.11  
  7 Sosa, Juan                11 STANA                            46.26  
  8 Sigaran, Moises           11 PEZSR                            50.56  
  9 Pereira, Francisco        11 PEZSR                            58.23  
 10 Rivas, Jorge Ernesto      11 PEZSR                          2:06.16  
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sigaran, Moises           11 PEZSR                            44.36  
  2 Alvarado, Pablo           11 ELPOV                            45.53  
  3 Lemus, Manuel             11 AQINF                            45.67  
  4 Granadeño, Aarón          11 AQINF                            45.92  
  5 Meléndez, Stephen         11 ELPOV                            46.19  
  6 Sosa, Juan                11 STANA                            51.24  
  7 Velasquez, José Salvador  11 PEZSR                            56.35  
  8 Rodriguez, Obed           11 AQINF                            56.57  
  9 Pereira, Francisco        11 PEZSR                            58.39  
 
Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Granadeño, Aarón          11 AQINF                            38.15  
  2 Meléndez, Stephen         11 ELPOV                            38.86  
  3 Lemus, Manuel             11 AQINF                            39.44  
  4 Rodriguez, Obed           11 AQINF                            39.61  
  5 Alvarado, Pablo           11 ELPOV                            42.05  
  6 Sigaran, Moises           11 PEZSR                            43.64  
  7 Velasquez, José Salvador  11 PEZSR                            45.05  
  8 Sosa, Juan                11 STANA                            47.43  
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Granadeño, Aarón          11 AQINF                          2:58.16  
  2 Meléndez, Stephen         11 ELPOV                          2:58.64  
  3 Lemus, Manuel             11 AQINF                          3:09.63  
  4 Alvarado, Pablo           11 ELPOV                          3:13.08  
  5 Sosa, Juan                11 STANA                          3:21.29  
  6 Rodriguez, Obed           11 AQINF                          3:21.53  
  7 Sigaran, Moises           11 PEZSR                          3:24.55  
  8 Velasquez, José Salvador  11 PEZSR                          3:39.59  
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Relevo Libre Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Pez Sierra  'A'                                        3:23.93  
 
Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Relevo Combinado Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Pez Sierra  'A'                                        3:43.94  
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Kevin             12 BFISH                            30.76  
  2 Perez, Carlos             12 AQINF                            30.98  
  3 Hernández, Christian      12 BFISH                            32.34  
  4 Borgards, Otto            12 PEZSR                            32.92  
  5 Sánchez, Fernando         12 ELPOV                            33.28  
  6 Letona, Edgardo           12 BFISH                            33.41  
  7 Martinez, José Mariano    12 IND                              34.50  
  8 Cuellar, Andres           12 CDM-2                            35.52  
  9 Esnard, Diego             12 PEZSR                            35.64  
 10 Díaz, Gabriel Alejandro   12 BFISH                            35.72  
 11 López, Ricardo Daniel     12 BFISH                            36.16  
 12 Molina, Oscar             12 IND                              38.60  
 13 Romero, David Alexander   12 PEZSR                            40.13  
 14 Mejía, Eduardo            12 PEZSR                            41.27  
 15 Barrillas, Rodrigo        12 IND                              42.21  
 16 Ramírez, Ricardo          12 PEZSR                            42.93  
 16 Rendero, Julio            12 BFISH                            42.93  
 
Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Libre
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Carlos             12 AQINF                          1:07.24  
  2 Flores, Kevin             12 BFISH                          1:07.38  
  3 Martinez, José Mariano    12 IND                            1:14.74  
  4 Sánchez, Fernando         12 ELPOV                          1:15.11  
  5 Hernández, Christian      12 BFISH                          1:16.13  
  6 Letona, Edgardo           12 BFISH                          1:18.28  
  7 Borgards, Otto            12 PEZSR                          1:19.42  
  8 López, Ricardo Daniel     12 BFISH                          1:23.94  
  9 Esnard, Diego             12 PEZSR                          1:28.54  
 10 Ramírez, Ricardo          12 PEZSR                          1:39.66  
 11 Mejía, Eduardo            12 PEZSR                          1:41.27  
 12 Romero, David Alexander   12 PEZSR                          1:41.59  
 13 Barrillas, Rodrigo        12 IND                            1:41.97  
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Dorso
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Carlos             12 AQINF                            37.56  
  2 Sánchez, Fernando         12 ELPOV                            38.16  
  3 Martinez, José Mariano    12 IND                              39.97  
  4 Flores, Kevin             12 BFISH                            40.10  
  5 Hernández, Christian      12 BFISH                            42.16  
  6 Borgards, Otto            12 PEZSR                            42.68  
  7 Letona, Edgardo           12 BFISH                            44.21  
  8 Cuellar, Andres           12 CDM-2                            46.45  
  9 López, Ricardo Daniel     12 BFISH                            46.74  
 10 Díaz, Gabriel Alejandro   12 BFISH                            49.01  
 11 Esnard, Diego             12 PEZSR                            49.85  
 12 Mejía, Eduardo            12 PEZSR                            50.12  
 13 Ramírez, Ricardo          12 PEZSR                            53.71  
 14 Romero, David Alexander   12 PEZSR                            55.25  
 15 Barrillas, Rodrigo        12 IND                              55.71  
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Pecho
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Borgards, Otto            12 PEZSR                            41.63  
  2 Sánchez, Fernando         12 ELPOV                            43.41  
  3 Martinez, José Mariano    12 IND                              44.03  
  4 Perez, Carlos             12 AQINF                            45.14  
  5 Flores, Kevin             12 BFISH                            45.43  
  6 Díaz, Gabriel Alejandro   12 BFISH                            45.66  
  7 Hernández, Christian      12 BFISH                            46.85  
  8 Esnard, Diego             12 PEZSR                            49.74  
  9 Cuellar, Andres           12 CDM-2                            51.40  
 10 Ramírez, Ricardo          12 PEZSR                            53.46  
 11 Molina, Oscar             12 IND                              54.73  
 12 López, Ricardo Daniel     12 BFISH                            54.74  
 13 Letona, Edgardo           12 BFISH                            55.08  
 14 Mejía, Eduardo            12 PEZSR                          1:02.31  
 15 Barrillas, Rodrigo        12 IND                            1:02.51  
 
Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Mariposa
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Kevin             12 BFISH                            31.69  
  2 Perez, Carlos             12 AQINF                            32.99  
  3 Sánchez, Fernando         12 ELPOV                            36.70  
  4 Martinez, José Mariano    12 IND                              37.49  
  5 Hernández, Christian      12 BFISH                            38.28  
  6 Borgards, Otto            12 PEZSR                            38.39  
  7 Letona, Edgardo           12 BFISH                            39.90  
  8 López, Ricardo Daniel     12 BFISH                            43.00  
  9 Cuellar, Andres           12 CDM-2                            43.22  
 10 Díaz, Gabriel Alejandro   12 BFISH                            44.86  
 11 Esnard, Diego             12 PEZSR                            48.13  
 12 Barrillas, Rodrigo        12 IND                            1:00.86  
 13 Mejía, Eduardo            12 PEZSR                          1:03.31  
 14 Ramírez, Ricardo          12 PEZSR                          1:04.24  
 15 Romero, David Alexander   12 PEZSR                          1:06.56  
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Combinado Individual
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Carlos             12 AQINF                          2:50.79  
  2 Sánchez, Fernando         12 ELPOV                          2:55.86  
  3 Martinez, José Mariano    12 IND                            2:56.14  
  4 Flores, Kevin             12 BFISH                          2:57.22  
  5 Borgards, Otto            12 PEZSR                          2:58.38  
  6 Hernández, Christian      12 BFISH                          2:58.79  
  7 Díaz, Gabriel Alejandro   12 BFISH                          3:15.57  
  8 Cuellar, Andres           12 CDM-2                          3:23.50  
  9 Letona, Edgardo           12 BFISH                          3:26.33  
 10 Esnard, Diego             12 PEZSR                          3:26.43  
 11 Ramírez, Ricardo          12 PEZSR                          4:12.76  
 -- López, Ricardo Daniel     12 BFISH                               DQ  
 -- Mejía, Eduardo            12 PEZSR                               DQ  
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Relevo Libre Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Blue Fish  'A'                                         2:14.63  
  2 Club Pez Sierra  'A'                                        2:33.82  
 
Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Relevo Combinado Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Club Blue Fish  'A'                                         2:38.01  
  2 Club Pez Sierra  'A'                                        3:18.29